Takipçi Arttırma Hileleri 2

Twitter Takipçi Arttırma hileleri konusunda yardım alabileceğimiz sitelerden birisi olan Justunfollow.com sitesini inceleyelim.
JUSTUNFOLLOW sitesi;
Senin takip ettiklerin arasında seni takip etmeyenleri bulma
Justunfollow.com sitesine girdikten sonra NonFollowers sekmesine tıklıyorsunuz. Size 10 saniyede tüm listeyi aşağıdaki gibi döküyor. Sonra İmacros işlemini uygulayıp hepsini unfollow ediyorsunuz. Bu sayede limitiniz yükseliyor.
twitter takipçi arttırma hileleri
twitter takipçi arttırma hileleri

Aktif olmayan ( 1 ay, 3 ay ve 6 ay )twitter’da ileti atmamış pasif takip ettiğiniz twitter kullanıcılarını unfollow etme

Bu da aynı mantık.  İnactive following sekmesine tıkladıktan sonra süreyi seçip listeletiyorsunuz. Sonra İmacros ile 1 kez kayıt ettikten sonra sürekli playa basarak 3 dakikada listenizi temizliyorsunuz.

Who Unfollowed Me (Takipçi listemde beni takip edip, sonra unfollow edenleri listeleme)

Whos Unfollowd Me sekmesine tıklıyorsunuz. Size tüm kullanıcılarınızı listeliyor. Siz de listelenen kişileri unfollow ediyorsunz.

En sevdiğim özellik: Copy Followers (Birisinin Twitter takipçi listesini kopyalama özelliği)

Copy Followers sekmesine tıklıyorsunuz. Hedef kullanıcı olarak HasanAlparslan yazıyorsunuz. Sonra ercanataytr hesabının tüm twitter takipçi listesini çıkarıyorsunuz. Sonra İmacros ile 1 kez işlemi kayıt ediyorsunuz. Sonra bu işlemi defalarca tekrar edebiliyorsunuz. 100 takipçiyi 10 saniyede takip ediyor. Bu da 1mbit düşük bağlantı ile..

——————————————–

Toplu Favori Ekleme

Bu özelliği kullanmak için twitterda en sevdiğiniz bir trend topic listesine girip İmacros’un kayıdını açıp sadece favori ekleme linklerine tıklayarak kayıt açıyorsunuz. Sonra play butonuna basarak toplu favoriyi hızlıca ekliyorsunuz.

Toplu ReTweet Etme

Bunu önermiyorum. Çünkü duvarınız kirlenecek. Unfollow / Ban yiyebilirsiniz. İlla yapmak istiyorsanız aynı şekilde yapabilirsiniz.

——————————————–

*Başka bir Twitter hesabın iletilerini duvarıma otomatik gönderme işlemi

www.dlvr.it sitesi rss besleme akışlarını sosyal hesaplara atan bir araç. İşte biz bu aracı iletilerini beğendiğimiz 1 twitter hesabın akışlarını duvarımıza otomatik göndererek yararlanacağız. Bunun için bilmemiz gereken 3 şey var. 1 siteye kayıt olma, bir twitter hesabın rss akışı nasıl alınır ve istemediğimiz twit kelimelerini filtreleme.

Twitter RSS akışı listeleme linki

http://search.twitter.com/search.atom?q=hasanalparslan

Evet ercanataytr yazan yere iletilerini çekeceğimiz twitter hesabının kullanıcı adını yazıyoruz. Sonra www.dlvr.it sitesine kayıt oluyoruz. Kayıt olduktan sonra bize akış linkini yazmamızı isteyecektir. oraya bu linki kopyalıyoruz.

Sırasıyla işlemler;

  1. Siteye kayıt oluyoruz. Epostamıza gelen aktivasyon linkine tıklıyoruz.
  2. Enter your blog or feed URL:  ekranında yukarıdaki url’yi yazıyoruz. Next butonuna tıklıyoruz. Sağ taraftan Twitter ikonuna tıklayıp doğrulama izini veriyoruz.
  3. Sources sol taraftaki pencerede mause ile Twitter search yazısının üzerine gelip hemen yanındaki anahtar sekmesine tıklıyoruz.
  4. Karşımıza çıkan Source Editor penceresinden İtem Text sekmesine tıklıyoruz.
  5. Aşağıdaki kutucuk olan yerlerde replace yazan yeri remove seçip @ercanataytr: yazısını yazıyoruz. Çünkü otomatik iletilerde iletinin başında bu yazı yazıyor. Bu yazıyı bu şekilde kaldırmış olacağız. Eğer bu twitter kullanıcısı sık sık bir reklam kelimesi yazıyorsa onları da alt alta yazabilirsiniz. Diğer özellikleri de kurcalayarak öğrenebilirsiniz.

Bu sayede otomatik iletileri atabileceksiniz. Ama günlük limitinizi aşmayın.

 

Diğer  TAKİPÇİ ARTTIRMA HİLELERİ yazılarımıza gözatın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>