Takipçi Arttırma Hileleri

Twitter, son dönemin en popüler Sosyla Medya araçlarından birisi olup, özellikle gençler arasında hızla yükselen bir Trende sahip ve Twitter kullanıcılarının en çok istediği şeylerin başında Takipçi edinmek geliyor.

Twitter de Takipçi edinme isteğinin birçok nedeni olmakla birlikte, kişisel, kurumsal ya da markalar açısından gittikçe artan bir öneme sahip olan Twitter da Takipçi Arttırma hilelerini Takipçi edinme yollarını anlatacağız sizlere…

Bu anlamda aşağıda belirtilen sayısız yöntemleri akıcı bir dille sizlere anlatacağım. Hem kitleleri etkili bir şekilde kullanacaksınız. Hem de daha çok kitleye ulaştığınız için popüler olacak, iletilerinizi her gün daha çok insan okuyacaktır.

Giriş

Twitter’ın kendine has belirli kuralları mevcut. Bunlar kullanıcı sözleşmesinde belirtmesine karşın uygulamadan göremiyorsunuz. Bunların başında bazı yaptığınız işlemlere limit koyması. Örneğin günlük takipçi takip etme limiti (12 saat sonra kalkıyor) , atmış olduğunuz aşırı tweet limiti (5 saat sonra kalkıyor), tweetleri favori listenize ekleme ve retweet limiti, DM limiti gibi sayısız limitler var.

Çok önemli: Limitleri hatırlama;

 1. 1 twitter kullanıcısına 2000′e kadar takipçi hakkı tanınır. Eğer takipçi listesi 2000′den çoksa takip edildiği kadar takip etme hakkı tanınır. Örneğin 50.000 takipçiniz varsa 50.000 takip etme hakkı kazanırsınız.
 2. 1 günde 12 saat arayla 2 kez takip etme limitiniz olur. Her bir limit 900 takip etme limitidir.

 

Twitter Takipçi Arttırma Hileleri (Yöntemleri)

Sistem gereksinimleri:

 1. Firefox (Chrome’da olur ama Firefox bu iş için daha iyi)
 2. İmacros eklentisi => Firefox kurduktan sonra İmacros eklentisini kuracağız. (Chrome sürümü burada) – İmacros nedir diye sorarsanız internet tarayıcınızda yaptığınız işlemleri kayıt edip sonra tarayıcınızın sizin yerine çok hızlı bir şekilde yapmasına yarayan programlanabilir eklentidir.
 3. Paranız varsa JustUnFollow.com’dan bir adet Pro Account, Yoksa sadece Firefox’da olur. Bu site sizi takip etmeyenleri, aktif olmayan takipçilerinizi, kimlerin unfollow ettiğini tonca özellikler barındırıyor.
Yukarıdaki Firefox’umuzu kurduktan sonra İmacros eklentisini de üstüne kuruyoruz. Adres çubuğumuzun hemen yanına İmacros eklentisi çıkıyor.

İşlemi uygulamadan önce Twitter’da takipçi kazanmanın püf noktalarını kısa başlıklarla anlatacağım;

 • Trend Topic dediğimiz alandaki #TakipedenlerTakipEdilir , #TakibinİyisiBurada #takibetakip #Takip #takipbaslasingelmeyenkalmasin #takipciarttir #takipcibul #fenerbahcelilerbirbirinitakipeder gibi sayısız başlıklar trend oluyor. Önemli olan bu başlıkların trend olmadan önce takip edilmesi değil, trend olduğu anda size anlatacağım işlemleri yapmanızdır.
 • Her #TakipedenlerTakipEdilir trend topic açılmışsa, sizde bunu görmüşseniz yapacağınız tek şey o trend topice tıklayıp, Top listedeki twitter kullanıcılarının takipçilerini takip etmektir. Bu sayede anlık aktif sirkülasyondan faydalanarak 5 saniyede 1 takipçi kazanacaksınız.
 • #TakipedenlerTakipEdilir topici açılmışsa, kesinlikle 1 twitter hesabının kullanıcı listesini takip etmeyin.
 • #TakipedenlerTakipEdilir topici açılmışsa, en az 15 tane bu iletiyi atan twitter kullanıcısının tweeti popülerdir. Popüler oluşunu twitter’a tıkladığınızda retweet sayısına göre bakabilirsiniz. 150 ise bu aktif sirkülasyona sahip bir ileti olduğunu anlayabilirsiniz. İşte örneğin @Hasanalparslan twitter hesabının twitter takipçi listesine girerek bu twitter takipçisinin tek mause tuşu ile 100 takipçisini aynı anda takip edeceksiniz.

Kısaca mantık şu; takip ettikçe karşı tarafın akıllı telefonuna, epostasına ve twitter’ına bildirim gidiyor. O da sizi takip ediyor.

Ben JustUnfollow.com sitesini kullanıyorum. Twitter ile görüntüsü aynıdır. İlk önce Firefox’umuzu açıyoruz ve İmacros kuruyoruz. Sonra tarayıcımızın sol tarafına İmacros ekranını adres çubuğumuzun yanındaki ikona tıklarak açıyoruz.

 

Twitter Takipçi Arttırma Hilesi

Twitter Takipçi Arttırma Hilesi

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere JustUnfollow penceresi mevcut. Siz bu site yerine herhangi birisinin Twitter takipçi listesini açın. Kısaca takip et butonlarını görün :) Justunfollow sitesini kullanacaksanız Click mode butonuna tıklayıp X ve Y koordinatlarını seçin. Bu tarayıcınızdaki mause koordinatlarına göre tıklamaları kayıt etmek demektir.

Ama Firefox kullanacağımız için bize şu anlık “Select best click auto” seçeneği yeterlidir. Bu seçenek takip et yazısını kayıt ediyor.

Sırasıyla;

 1.  Örneğin https://twitter.com/#!/hasanalparslan/followers kullanıcısının takipçi listesine giriyoruz.
 2. İmacros rec butonuna tıklıyoruz.
 3. Sonra follow veya takip et butonlarına sayfa bitene kadar tıklıyoruz.
 4. Stop butonuna basıyoruz. İşlemlerimizi kayıt ettiğini sol taraftaki pencerede göreceksiniz.
 5. Şimdi sayfanın sonuna geldiğiniz için geri kalanını yüklemek için biraz bekliyorsunuz. Bana sorarsanız takip etmeden önce takipçi listesini olabildiğince sayfayı aşağı çekerek açın. Bu sayede imacros işlemini daha hızlı yapabilirsiniz.
 6. Şimdi kayıdımız gerçekleşti. Başka bir kullanıcı seçiyoruz. O twitter hesabını açıyoruz. Aynı şekilde tüm twitter takipçi listesini sıralatıyoruz.
 7. Sol pencerede bulunan current.im yazısının üzerine 1 kez tıklıyoruz, “Edit Macro” tıklayıp;  URL GOTO=https://twitter.com/#!/HasanAlparslan/followers  örneğin yukarıdaki HasanAlparslan yazısının yerine başka twitter hesabının kullanıcı adını yazıyoruz.  Örneğin veteknoloji  yazıp kayıt ettikten sonra play butonuna bastığımızda o da ne! 30 saniyede 100 takipçiyi otomatik kayıt ettiğini göreceksiniz. Justunfollow sitesinde bu 9 saniyede yapılıyor.
Peki yöntemi öğrendik; pratikte nasıl uygulanır?
 1. Taraftarların birbirinitakipetme hashtagları (trend topic etiketleri) çıktığında;
 2. Normal takip etme etiketlerinde;
 3. Birbirinitakipedenlerin etiketleri;
 4. Çok takipçi sayısına sakip twitter hesapların son twitter takipçi listesine
 5. Gençlerde, kanı kaynayan tüm insanlara uygulayabilirsiniz.

Ancak bu sistem Bilgisayar ve uygulamalar konusunda Uzman kişiler için geçerlidir. Bu sistemi uygulayabilmek için ileri düzeyde sistem bilgisi olması gerekir. Gerektiğinde yukarıda anlatılanlar geri alamayacak ve sistemdeki hataları düzeltemeyecekseniz lütfen hiç başlamayınız. Orta düzey kullanıcılar için Twitter Takipçi arttırma hilelerini görmek için aşağıdaki linke tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

 

DİĞER HİLELERİ GÖRMEK İÇİN TWİTTER TAKİPÇİ ARTTIRMA HİLELERİ KONULU YAZILARIMIZI İNCELEYİNİZ.

 

KARŞILIKLI  TAKİP İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM KISMINA TWİTTER LİNKİNİZİ YAPIŞTIRARAK #TAKİPEDENİTAKİPEDERİM YAZIN :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>